KAYIT KONAKLAMA FORMU


* Kayıt ücretine KDV dahil değildir.
* Tüm katılımcıların kongreye kayıt yaptırması zorunludur.
* İndirimli kayıt ücretinden faydalanabilmek için, 24 Mart 2023 tarihinden önce kayıt ücretinin kongre hesabına yatırılması, formlar ve ödemeye dair belgenin kongre organizasyon sekreteryasına gönderilmesi gerekmektedir.
* Katılım ücretine; öğle yemeği, kahve molaları, sergi alanlarına giriş, yaka kartı, katılım sertifikası, kongre materyalleri ve genel bilimsel aktivitelere katılım dâhildir.
* Kongremize katkıda bulunan oturum başkanı ve konuşmacıların da kongreye kayıt yaptırmaları gerekmektedir.


* Konaklama fiyatlarına KDV dahil değildir.
* Konaklama fiyatları 03 Mayıs giriş, 07 Mayıs çıkış 4 gece paket fiyatlardır.
* İndirimli konaklama ücretinden faydalanabilmek için, 01 Mart 2023 tarihinden önce konaklama ücretinin kongre hesabına yatırılması, formlar ve ödemeye dair belgenin kongre organizasyon sekreteryasına ibraz edilmesi gerekmektedir.
* Konaklama fiyatları “Her şey dahil” konseptindedir.
* Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için Online formda yer alan kredi kartı alanını doldurmanız gerekmektedir. Havale ile ödemeyi tercih etmeniz halinde Online formdaki bilgileri doldurarak ödeme dekontunuzu kemikeklem@egekongre.com adresine ibraz etmeniz gerekmektedir.
* Ege Kongre, doğması muhtemel vergi tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.


Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Ege Kongre aracılığı ile yapılması zorunludur. Ege Kongre aracılığıyla konaklama yapılmaması ya da farklı kaynaklar aracılığı ile kongre otelinde veya farklı bir otelden rezervasyon yapılması halinde kongreye katılım sağlayacak kişilerden günlük 1.800 TL + %18 KDV dış katılım bedeli kayıt ücretine ilave olarak talep edilecektir.

* Belirtilen ücret 08.00-24.00 saatleri arasında geçerlidir.

Belirtilen fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.


Havalimanı – Otel arası 03 Mayıs tarihinde geliş ve 7 Mayıs tarihinde dönüş olarak organizasyon sekreteryası tarafından planlanan, belirli saatlerde gerçekleşecek toplu transferler için kişi başı transfer bedeli çift yön 1.800,00 TL + KDV‘dir.

Bu tarihler dışında talep edilecek özel transferler ile ilgili organizasyon sekreteryası ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Kredi kartı ile ödeme işlemi anlık olarak gerçekleşmemektedir. Form tarafımıza ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kartınızdan çekim yapılacak ve kaydınız ile ödemeniz eşleştirildikten sonra onaylanacak ve tarafınıza onay bilgisi verilecektir.


BANKA HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : Ege Üs Kongre Danışmanlık Turizm ve İnş.San.Tic.Ltd.Sti
Banka Adı : Türkiye İş Bankası Alsancak Şube ( 3401)
TL Hesap Numarası : 960532 IBAN : TR62 0006 4000 0013 4010 9605 32

Ödemenin banka havalesi ile yapılması durumunda aşağıdaki hesaba yatırılan ödemenin dekontunun kemikeklem@egekongre.com e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir. Kaydınız ödemeniz ile eşleştirildikten sonra onaylanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

İPTAL KOŞULLARI

  • İptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir.
  • 01 Mart 2023 tarihine kadar bildirilen iptallerde ücretin tamamı iade edilecektir.
  • 01 Mart 2023’ den sonra yapılacak iptallerde iade yapılamaz. Ancak isim değişikliği kabul edilecektir.
  • Tüm iade işlemleri Kongre bitimini takip eden ay içerisinde yapılacaktır.
BÜTÜN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU TEYİD EDERİM.
Secured by RapidSSL