KAYIT KONAKLAMA FORMU


** Ücretsiz asistan kayıt imkanından yararlanmak isteyen katılımcıların bağlı bulundukları kurum bölüm başkanından imzalı ve onaylı yazı iletmeleri gerekmektedir.
* Erken kayıt dönemi içerisinde (20 Mart 2022’ kadar) konaklamasını Organizasyon Sekreteryası (Ege Kongre Turizm ve Organizasyon) üzerinden La Blanche Island Otel’de gerçekleştiren veya dış katılım / tesis kullanım bedeli ödeyerek katılım sağlayacak asistanları kapsamaktadır.

• Kayıt ücretine %18 KDV dahil değildir.
• Eşli katılımlarda Refakatçi Kaydı yaptırmak zorunludur.
• Tüm katılımcıların kongreye kayıt yaptırması zorunludur.
• Katılım ücretine, öğle yemeği, kahve molaları, sergi alanlarına giriş, yaka kartı, katılım sertifikası, kongre materyalleri ve genel bilimsel aktivitelere katılım dâhildir.
• Kayıt formu ile birlikte asistanlık belgeleri göndermeleri gerekmektedir.
** Vergi oranlarında değişiklik olması durumunda yukarıda belirtilmiş olan fiyatlara ilave olarak yansıtılacaktır.

** Farklı Tarihler için lütfen Kongre Sekreteryası ile iletişime geçiniz.

Çocuk Fiyatları (Anne Baba ile konaklayan çocuklar için)

  • Tek çocuk olması halinde; 0-12,99 yaş arası ücretsiz.
  • İki çocuk olması halinde; İlk çocuk 0 -12,99 yaş arası ücretsiz. İkinci çocuk 0-3 yaş arası ise ücretsiz. 2-12,99 yaş arası ise %50 indirimli olarak hesaplanacaktır.

** Vergi oranlarında değişiklik olması durumunda yukarıda belirtilmiş olan fiyatlara ilave olarak yansıtılacaktır.
Konaklama ücretlerine %8 KDV dahil değildir.
• Yukarıdaki fiyatlar 18 Mayıs  giriş – 21 Mayıs çıkış olmak üzere 3 gece herşey dahil paket fiyattır.
• Konaklama paketi kişiye özeldir ve paket bölünemez, gecelik olarak devredilemez.
• Kongre öncesinde tüm bakiyenin kapatılması gerekmektedir.


Ege Kongre aracılığı ile konaklama almayan ve sadece kayıt yaptırıp sekreteryanın sunmuş olduğu kongre otellerinde konaklamayan katılımcıların 18 – 21 Mayıs 2022 tarihlerinde kongre merkezine giriş yapabilmeleri ve belirtilen günlerde 09:00 - 18:00 saatleri arasında otel konsepti dahilinde hizmetlerden faydalanabilmeleri için kongre kayıt ücretlerine ek olarak 2.000 TL + KDV ( 500 TL / günlük) ödemeleri gerekmektedir.

* Kongre tarihleri arasındaki toplu transfer; 18 Mayıs 2022 geliş - 21 Mayıs 2022, dönüş yapılacak transfer hizmetlerini kapsamaktadır. Bu tarihlerde Tek Yön transfer bedeli 500 TL+ %18 KDV olup, Özel transfer ya da belirtilen tarihler dışında yapılacak transferler için tarafımızla irtibata geçilmesini rica ederiz.
* Belirtilen fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.


Kredi kartı ile ödeme işlemi anlık olarak gerçekleşmemektedir. Form tarafımıza ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde kartınızdan çekim yapılacak ve kaydınız ile ödemeniz eşleştirildikten sonra onaylanacak ve tarafınıza onay bilgisi verilecektir.


BANKA HESAP BİLGİLERİ
Hesap Adı : Ege Üs Kongre Danışmanlık Turizm ve İnş.San.Tic.Ltd.Sti
Banka Adı : Türkiye İş Bankası Alsancak Şube ( 3401)
TL Hesap Numarası : 973532 IBAN : TR08 0006 4000 0013 4010 9735 32

Ödemenin banka havalesi ile yapılması durumunda aşağıdaki hesaba yatırılan ödemenin dekontunun elmikro2022@egekongre.com e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir. Kaydınız ödemeniz ile eşleştirildikten sonra onaylanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

İPTAL KOŞULLARI

  • Katılım iptali 20 Mart 2022 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir.
  • Katılım iptali 20 Mart 2022 tarihinden sonra bildirildiği takdirde kayıt iptallerinde iade yapılmayacak olup isim değişiliği kabul edilecektir.
  • Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 20 Mart 2022 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.
  • Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.
BÜTÜN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU TEYİD EDERİM.
Secured by RapidSSL