Hakkımızda

Ege Kongre olarak ekibimizin 1996 yılından itibaren süregelen tecrübesiyle, Türkiye’de kongre ve etkinlik sektörünün anahtar oyuncularından biri olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren yola çıkış noktamız ve gücümüz, tıp kongreleri konusunda yoğunlaşmış deneyim ve bilgi birikimimizdi. O zamandan bu güne kadar, başlıca uzmanlık alanımız olan tıp kongrelerinin organizasyonuna ve tıp dernekleri ile süregelen çalışmalarımıza ek olarak; pek çok kurumsal etkinlik, non-medikal kongre ve uluslar arası toplantılar düzenleyerek hizmet alanımızı hiç durmadan genişletiyoruz.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin birçok farklı ilinde ve yurtdışında pek çok kongre ve etkinlik düzenlemiş bulunmaktadır.

Ege Kongre olarak en önem verdiğimiz konulardan biri kendimizi sürekli geliştirmek. Çünkü organizasyonunu bize emanet eden müşterilerimizi toplantı sektöründeki en güncel trendler konusunda bilgilendirmek ve etkinlikleri için belirledikleri hedeflere ulaşmaları konusunda en profesyonel danışmanlığı sağlamanın en büyük sorumluluğumuz olduğunun bilncindeyiz. Bu nedenle her zaman uluslar arası sektörü takip ediyor ve vizyonumuzu genişletiyoruz.

Günümüzde bilimsel toplantıların artan sayısı nedeniyle kongre sektöründe kaliteli hizmet almak giderek zorlaşmış, verilen hizmetler seri üretim mantığıyla farklı müşterilere özgü farklı ihtiyaçları karşılamaktan çok uzaktır. Ege Kongre olarak sektörümüzdeki bu boşluğu doldurmak ve sektörümüzdeki hizmet kalitesini arttırmak başlıca misyonumuzdur. 50 kişilik bir toplantıdan binlerce katılımcıyı ağırladığımız işlere kadar her zaman butik hizmet anlayışımıza sadık kalarak, hizmetlerimizi tamamıyla müşteri odaklı olarak üretmekteyiz.

Bizim için her müşterimiz değerli, düzenlediğimiz her toplantı işimizin odak noktasıdır.

Bizi daha yakından tanımak isterseniz info@egekongre.com adresine bir mail atmanız yeterlidir. İş geliştirme direktörümüz aynı gün içerisinde sizle iletişime geçecektir.